نماینده رسمی فروش اینورترهای ADT کره جنوبی
  • ۱۶ آبان , ۱۳۹۸
  • ۴:۱۹ ب.ظ
  • ۱۵۸ مشاهده
  • زمان مورد نیاز برای مطالعه 2 دقیقه
  • محصول اینورتر
ADT South Korea

نماینده رسمی فروش اینورترهای ADT کره جنوبی

این اینورترها ساخت کشور کره جنوبی می باشند و کارخانه آن در شهر سئول واقع شده است .

اینورترهای ADT در حال حاضر در ایران در 2 مدل U1 و A1 موجود می باشد .

اینورترهای سری U1 معادل سری IG5A از برند LS و با کیفیت بسیار خوب (سخت افزاری و نرم افزاری) می باشند و دارای 18 ماه گارانتی کامل حتی IGBT می باشد .

ADT

اینورترهای سری A1 معادل IS7 برند LS بوده با کیفیت ترین قطعات الکترونیکی در آن استفاده شده و دارای 18 ماه گارانتی کامل حتی IGBT می باشد .

در ضمن این اینورترها مجهز به برد الکترونیکی منحصر به فردی می باشند که توانایی تنظیم زمان کارکرد اینورتر و عمل STOP در تاریخ مشخص و قابل تنظیم را دارند .

قابل توجه مشتریان یا مصرف کننده هایی که از اینورترهای LS در پروژه های خود استفاده میکنند و از کیفیت آن راضی هستند ، این اینورترها بهترین جایگزین برای برند LS میباشند .

سری تکفاز U1 از توان 400 وات تا توان 2.2 کیلووات میباشد و سری سه فاز U1 از توان 400 وات تا توان 3.7 کیلووات میباشد .

سری A1 دارای دو مدل میباشد سه فاز 220 ولت که فقط شامل توان های 5.5 و 7.5 کیلووات میشود و سری سه فاز 380 ولت که از توان 5.5 کیلووات تا توان 132 کیلووات داخل ایران موجود میشود و مابقی توان ها بنا به درخواست مشتری میباشد .

گروه صنعتی فراز کنترل به عنوان نماینده رسمی فروش اینورترهای iMasterADT در ایران توانسته است بابت این برند با کیفیت مشتریان فراوانی در سراسر ایران جذب کرده و با ارائه بهترین خدمات رضایت مشتریان را جلب کند .

 

جهت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید : 09129275159