اینورتر های imaster ADT سری U1

اینورتر های imaster ADT سری U1

اینورتر های imaster ADT سری U1 دارای مدل های تکفاز و سه فاز میباشند. مدل تکفاز با ولتاژ کاری 200 تا 230 ولت و توان 0.4KW تا 2.2KW و مدل سه فاز با ولتاژ کاری 380 تا 480 ولت و توان 0.4KW تا 4KW میباشند. اینورتر های imaster ADT سری U1 دارای مد کنترلی V/F و  Sensor less vector control بوده و همچنین اینورتر های imaster ADT سری U1 قابلیت اندازه گیری پارامترهای موتور به صورت اتوماتیک و قابلیت افزایش گشتاور تا 150% در سرعت های پایین را دارند.

دارای ورودی آنالوگ ولتاژی و جریانی بوده و دارای چاپر داخلی در تمامی رنج ها هستند و در صورت لزوم باید به طور مستقیم مقاومت ترمز به درایو متصل شود. در اینورتر های imaster ADT سری U1 قابلیت نصب کیپد اکسترنال وجود دارد. همچنین اینورتر های imaster ADT سری U1 دارای 16 ورودی دیجیتال برای انتخاب سرعت میباشند.

امکان تنظیم گشتاور راه اندازی به صورت دستی و اتوماتیک وجود دارد. در اینورتر های imaster ADT سری U1 دامنه تغییرات فرکانس خروجی از 0.1HZ تا 400HZ و دامنه تغییرات فرکانس حامل از 1HZ تا 15KHZ و محدوده تغییرات ولتاژ ورودی از 15%- تا 10%+ میباشد.

U1-0075-7

در اینورتر های imaster ADT سری U1 میتوان سیگنال ورودی را به صورت NPN یا PNP انتخاب کرد. این درایوها قابلیت کنترل موتور دوم و تنظیم پارامترهای مربوطه را دارند. دارای PID کنترلر پیشرفته و پورت ارتباطی Modbus RTU) RS485) به صورت Built-in میباشند . اینورتر های imaster ADT سری U1 از استانداردهای RoHS ، CE ، UL برخوردار بوده و با توجه به نوع ساختار و طراحی ویژه دارای طول عمر بالای 40,000 ساعت میباشند.

از نظر ظاهر و پارامتردهی شبیه اینورترهای فوجی ژاپن هستند و IGBT مورد استفاده در اینورتر های imaster ADT سری U1 از نوع میتسوبیشی ژاپن بوده که این نوع IGBT دارای کیفیت و طول عمر بالایی میباشد. از اینورتر های imaster ADT سری U1 در تمامی کاربردهای سنگین و نیمه سنگین و سبک کار میتوان استفاده کرد. بر خلاف ابعاد و حجم کوچکی که دارند قدرت و گشتاور بالایی را به موتور تزریق میکنند.

از دیگر مطالب ما هم دیدن کنید؛
مدیریت
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 − 11 =