تعمیرات الکترونیک صنعت نساجی
  • 29 فروردین , 1399
  • 4:16 ب.ظ

گروه صنعتی فراز کنترل به صورت کاملا تخصصی در زمینه تعمیرات الکترونیکی بردهای صنایع نساجی فعالیت دارد.

ماشین آلات فرش بافی واندویل بلژیک و شونهر آلمان از جمله ماشین آلات پیشرفته در صنعت نساجی دنیا میباشند که هر قسمت از این ماشین آلات توسط تجهیزات اتوماسیون صنعتی و بردهای الکترونیکی خاص و متفاوت راه اندازی میشوند.

Textile

تجهیزاتی همچون اینورترهای کنترل دور ، سرو درایوها ، بردهای ژاکارد ، بردهای غلتک چله ، بردهای ورد ، برد ETX ، مانیتور لمسی ، پاورهای سوئیچینگ و دیگر بردها که از وظیفه آنها اجرای دستورات منطقی ، آنالیز فرمان ها ، راه اندازی موتورها ، شبکه کردن تجهیزات و.‌‌.. میباشد و هر کدام از این تجهیزات دارای ساختار و عملکرد کاملا متفاوتی میباشند و جهت تعمیرات الکترونیکی نیاز به مجهزترین دستگاه های اندازه گیری و کادر مجرب و متخصص میباشد.

خدا را شاکریم مجموعه ما توانسته است با استفاده از نیروهای متخصص با دانش علمی بالا و همچنین به روز ترین دستگاه های آزمایشگاهی و بکارگیری قطعات اصلی و با کیفیت به بهترین شکل ممکن انواع بردهای الکترونیکی ماشین آلات فرش بافی و دیگر ماشین آلات نساجی همچون دستگاه های ریسندگی ، چله پیچی ، فینیشرها ، هیت ست ، رینگ ، اتوکنر ، دولاتاب ، دستگاه های بافت پتو ، دستگاه های تولید موکت و… را تعمیر کند .

عواملی که باعث خرابی بردهای الکترونیکی در صنایع نساجی میشوند شامل دمای بالای محیط ، رطوبت بالای محیط ، نوسانات برق ، کاربری نادرست توسط اپراتور ، لرزش ها و کوبش های مکانیکی ماشین ، گرد و غبار ، عدم رسیدگی و سرویس دوره ای و در آخر طول عمر آنها میباشد .

تعمیر تجهیزات الکترونیکی ماشین آلات صنایع نساجی باعث شده تا از خروج ارز از کشور به جهت خرید تجهیزات آکبند و یا استوک به عنوان جایگزین جلوگیری شود که این امر هم به نفع مدیران صنایع میباشد از نظر کاهش هزینه ها و از نظر سرعت راه اندازی دستگاه و هم به نفع کشور و جلوگیری از خروج سرمایه ملی میشود .

تمام مشتریان و صنایع در زمینه تعمیرات تخصصی الکترونیک نسبت به کیفیت تعمیر و طول عمر آن و همچنین زمان تحویل تجهیزات حساسیت نشان میدهند که به لطف خدا تا کنون نارضایتی از بابت این موضوع نداشته ایم و توانسته ایم خدمات خوبی را به آنها ارائه دهیم .

باز چکردن چت
1
به راهنمایی نیاز دارید؟
سلام
چه کمکی از ما ساخته است ؟