اینورترهای imaster ADT سری E1
E1 series

مشخصات اینورترهای imaster ADT سری E1

اینورترهای imaster E1 به لحاظ ولتاژ کاری به سه دسته تقسیم میشوند.

دسته اول اینورترهای تکفاز با ولتاژ 200 تا 230 ولت و توان 0.4KW تا 2.2KW ، دسته دوم اینورترهای سه فاز با ولتاژ 200 تا 230 ولت و توان 0.4KW تا 22KW و دسته سوم اینورترهای سه فاز با ولتاژ 380 تا 480 ولت و توان 0.4KW تا 380KW میباشند.

درایوهای imaster سری E1 برای کاربردهای سنگین در صنعت مورد استفاده قرار میگیرند و دارای مد کنترلی V/F و Sensor less vector control میباشند.

میتوان کیپد آنها را جدا کرد و به وسیله کابل ارتباطی به فاصله دورتری از اینورتر انتقال داد ‌. دارای ورودی آنالوگ ولتاژی و جریانی و PID کنترلر پیشرفته میباشند .

در درایوهای imaster E1 در حالت ایستا میتوان پارامترهای موتور را به صورت خودکار اندازه گیری نمود.

دامنه تغییرات فرکانس خروجی در اینورترهای سری E1 از 0.1HZ تا 400HZ و دامنه تغییرات فرکانس حامل از 1HZ تا 15KHZ میباشد . در درایوهای ADT سری E1 دامنه تغییرات ولتاژ ورودی از 15%- تا 10%+ و قابلیت انتخاب سیگنال کنترلی ورودی به صورت NPN یا PNP میباشد.

اینورترهای imaster E1 قابلیت کنترل موتور دوم و تنظیم پارامترهای مربوطه را دارند.

اینورترهای imaster E1 دارای پورت ارتباطی MODBUS RTU) RS485) به صورت BUILT-IN و همچنین دارای چاپر داخلی تا توان 22KW میباشند یعنی قابلیت اتصال مستقیم مقاومت ترمز تا توان 22KW وجود دارد.

E1 series

درایوهای imaster سری E1 دارای فیلتر EMC و راکتور DC به صورت BUILT-IN میباشند.

پروتکل های ارتباطی در اینورترهای E1 به صورت آپشن شامل Profibus-DP و DeviceNET و Modbus TCP و ENCODER بوده و اینورترهای ADT مدل E1 دارای استانداردهای ROHS , CE , UL میباشند.

به طور کلی میتوان گفت اینورترهایADT سری E1 شبیه اینورترهای هیوندا مدل N700E هستند با این تفاوت که از قدرت نرم افزاری و سخت افزاری بالاتری برخوردار میباشند.

از اینورترهای imaster E1 برای تمامی کاربردهای صنعتی سبک ، سنگین و نیمه سنگین کار میتوان استفاده کرد.

ظاهر زیبا ، عملکردی قوی ، طول عمر بالا و قیمت رقابتی نسبت به خیلی از برندهای موجود در ایران باعث شده است اینورتر ADT مدل E1 مشتریان فراوانی را به خود جذب کند.

فراز کنترل

همچنین بخوانید:

قیمت و کیفیت اینورتر adt

کاربرد درایو ADT سری imaster U1

دیاگرام کلی اینورتر imaster adt مدل U1

نمای بیرونی و فریم اینورتر U1

پارامترهای اینورتر ADT مدل U1

اینورتر ADT سری imaster U1

اینورتر ADT سری imaster C1

اینورتر ADT سری imaster A1

برچسب‌ها:, , , , , , , , ,
جهت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید : 09129275159
باز چکردن چت
1
به راهنمایی نیاز دارید؟
سلام
چه کمکی از ما ساخته است ؟