اینورتر Hitek

اینورتر Hitek سری F100

گروه صنعتی فراز کنترل نماینده رسمی و انحصاری فروش اینورترهای HiTek می باشد .

اینورتر HiTek محصولی با کیفیت آسیایی از کشور تایوان بوده که در سه مدل تولید می شود :

اینورتر HiTek سری F100
اینورتر Hitek F100 در سه کلاس ولتاژی تکفاز 220 ولت از توان 0.75 تا 3.7 کیلووات ، سه فاز 220 ولت از توان 2.2 تا 11 کیلووات و سه فاز 380 ولت از توان 0.75 تا 37 کیلووات تولید می شود که ...
مطالعه بیشتر
اینورتر HiTek سری F200
اینورتر HiTek سری F300
اینورتر هایتک سری F300 در 5 کلاس ولتاژی تکفاز 220 ولت , سه فاز 220 ولت , سه فاز 380 ولت , سه فاز 660 ولت و سه فاز 1140 ولت تولید میشود . ر حال حاضر اینورتر هایتک سری F300 در دو کلاس...
مطالعه بیشتر
Previous
Next

که در حال حاضر واردات اینورترهای Hitek در دو مدل F100 و F300 انجام می شود. در کل اینورتر HiTek محصولی با کیفیت بالا و قیمت رقابتی بوده که در محدوده توانی وسیعی قابل ارائه می باشد . برای اکثر کاربردهای عمومی سبک کار ، نیمه سنگین کار و سنگین کار به راحتی میتوان از اینورتر هایتک تایوان استفاده کرد . از نظر نرم افزار و سخت افزار اگر بخواهیم اینورتر HiTek را بررسی کنیم تمام امکانات لازم جهت کنترل پروسه های صنعتی را دارد .

اینورتر Hitek

شرکت اینورتر Hitek

شرکت Hitek الکتریک در کشور تایوان واقع شده است و حدود 20 سال در زمینه تولید اینورترهای کنترل دور و سروو درایوها و 26 سال در زمینه تحقیقات انتقال برق فعالیت می کند. مساحت کلی شرکت Hitek تایوان 35000 متر مربع می باشد. شرکت Hitek electric در سال 1994 تاسیس شد.

در سال 1994 اولین شرکت خصوصی در شهر ونلینگ به نام Hitek electronic تاسیس شد. در سال 2000 شرکتی با نام Hitek Motor با مسئولیت محدود رسما تاسیس شد. در سال 2001 گواهی نامه ISO 9001 و ISO 2000 و گواهی نامه بین المللی کیفیت CE توسط Hitek electric دریافت شد.

در سال 2004 به عنوان یکی از شرکت های پیشرو و تخصصی در کشور تایوان مورد تقدیر قرار گرفت. در سال 2007 به عنوان یکی از اولین اعضای شورای بخش اینورتر CEEIA انتخاب شد و در مجله اقتدار صنعت اینورتر “Inverter World” از این شرکت نام برده شد. با افتخار به عنوان یکی از 10 شرکت برتر تایوان توسط CEEIA انتخاب شده است. در سال 2009 بهترین شریک تجاری کمپانی Infineon شد.

در سال 2010 با نام “Hitek Electrical Co.، Ltd” تغییر نام داده و سرمایه ثبت شده این شرکت به میزان 5،000،000 دلار افزایش یافت. در سال 2011 به عنوان یکی از اعضای شورای دوم بخش اینورتر CEEIA انتخاب شد. اینورتر سری DZB 10HV به عنوان “گزینه ویژه نوآوری در فناوری” تأیید شده است. در سال 2012 دو برند تجاری دیگر را افزایش می دهد: “Hitek” و “B&B Power”

در سال 2013 به عنوان محصول با کیفیت با نام تجاری معروف تایوان انتخاب شده است. در سال 2014 این شرکت به عنوان برند معروف تایوان انتخاب شد و از Hitek Electric Co.، Itd به Taiwan Hitek Electric Co.، Itd تغییر نام یافت. در سال 2015 میلادی SGS تایید شد.

شرکت Hitek در زمینه تولید اینورتر تمرکز فوق العاده حرفه ای دارد و سهم بازار آن همیشه در صنعت پیشرو بوده است. شرکت Hitek یکی از معدود تولید کنندگان حرفه ای اینورتر در تایوان است که در زمینه تحقیق و توسعه، تولید و فروش به طور قوی و کاملا حرفه ای اقدام می کند.

شرکت Hitek تایوان دارای 270 فناوری انحصاری و 21 نسخه نرم افزاری است. توسط کمپانی Hitek سه مرکز تحقیق و توسعه بزرگ در آلمان ایجاد شده است. شبکه فروش و نمایندگی های خدمات پس از فروش در استان های بزرگ ، شهرها و مناطق خودمختار کشور تایوان توزیع شده است. اینورترها و سروو درایوهای هایتک تایوان به کشورهای اروپا، آمریکا، آسیای جنوب شرقی، خاورمیانه و سایر کشورها صادر می شود.

شرکت هایتک به عنوان 10 شرکت معتبر داخلی کشور تایوان در زمینه تولید اینورترهای ولتاژ پایین میباشد که طی چند سال متوالی برنده جوایزی ارزنده شده است. شرکت هایتک الکتریک همیشه با تکیه بر مزایای تحقیق و توسعه فناوری و کانال های بازاریابی، گسترش فعالانه خط تولید، بهبود مداوم رقابت اصلی محصولات در بازار، و تأمین نیروی جدید به مفهوم خدمات کیفیت پیوست.

در اینورتر Hitek مدل F100 امکان تنظیم درایو از طریق اپلیکیشن Macro وجود دارد یعنی با تنظیم یک پارامتر مجموعه ای از پارامترها با توجه به کاربرد مورد نظر تنظیم می شوند.

اینورتر Hitek مدل F100 در مدل تکفاز در 3 فریم ، در مدل سه فاز 220 ولت در 2 فریم و در مدل سه فاز 380 ولت در 5 فریم و اندازه مختلف ، و در توان های متفاوت
ساخته شده است.

در اینورتر F100 با توجه به طراحی ساده کیپد امکان تنظیم پارامترها به راحتی و در کوتاه ترین زمان فراهم شده است ، علاوه بر آن در اینورتر Hitek سری F100 امکان تنظیم فرکانس خروجی از طریق ولوم روی کیپد وجود دارد .

همچنین امکان مشاهده مقادیر و کمیت های مختلف از جمله فرکانس خروجی ، جریان خروجی ، ولتاژ Bus DC و ولتاژ خروجی در اینورترهای F100 وجود دارد .

 

کیپد اینورتر F100 هایتک

 

در اینورتر Hitek مدل F100 ترمینال های فرمان در قسمت پایین کیپد قرار دارد ، که دارای چهار ورودی دیجیتال ، یک ورودی آنالوگ ولتاژی جهت اتصال پتانسیومتر ، یک رله خروجی Normaly open و یک پورت RJ45 برای شبکه RS485 می باشد .

 

ترمینال های فرمان اینورتر F100

 

در اینورتر Hitek سری F100 امکان تنظیم ترمینال های دیجیتال ورودی به صورت NORMALY OPEN و NORMALY CLOSE وجود دارد .

ترمینال های قدرت در اینورترهای Hitek سری F100 بر اساس طراحی اروپایی بوده و در جلو اینورتر و در پایین ترین قسمت درایو تعبیه شده اند به گونه ای که بدون باز کردن کاور یا قاب روی اینورتر ، میتوان توسط یک فازمتر یا چهارسو سیم های قدرت ورودی و خروجی و مقاومت ترمز یا واحد ترمز را باز و بسته کرد .

 

تزمینال های قدرت اینورتر F100

 

در اینورتر سه فاز Hitek مدل F100 ترمینال های ورودی به ترتیب L1/R و L2/S و L3/T و در مدل تکفاز L1 و L2 یا L و N میباشند . ترمینال های W,V ,U در اینورتر F100 ترمینال های خروجی درایو هستند . دقت داشته باشید که هیچ گاه ورودی و خروجی اینورتر را جابجا وصل نکنید در غیر اینصورت درایو آسیب جدی می بیند .

ترمینال های +P و -P پایانه های ولتاژ DC دو سر بانک خازنی اینورتر Hitek سری F100 می باشند که جهت اتصال واحد ترمز یا اعمال ولتاژ DC به عنوان تغذیه ( در نبود ولتاژ سه فاز ) میتوان از این ترمینال ها استفاده کرد .

در اینورتر F100 هایتک برای اتصال مقاومت ترمز به اینورتر از ترمینالهای +P و PB استفاده می شود. فن خنک کننده در قسمت بالایی درایو F100 هایتک نصب شده است که با قدرت مکش بالا ، گرمای ایجاد شده به واسطه جریان کشی قطعات الکترونیک را به بیرون هدایت می کند .

در قسمت های پایین و کناری درایو شیارهایی تعبیه شده که هوای خنک را از تمام جهات به داخل درایو Hitek مدل F100 هدایت می کند.

در توان های بالا ، قسمت پشت درایو Hitek مدل F100 بصورت فلزی طراحی و ساخته شده است تا انتقال حرارت به خوبی انجام شود و درایو از آسیب های حرارتی در امان بماند .

 

نمای بالا و عقب اینورتر F100

 

در اینورتر Hitek تایوان مدل F100 امکان تنظیم سطح ولتاژ اینورتر برای خطای overt voltage و under voltage وجود دارد . همچنین در اینورتر F100 هایتک امکان تنظیم جریان بی باری وجود دارد تا برای کاربری های پمپ از بی آب شدن و سوختن پمپ جلوگیری شود .

از دیگر مطالب ما هم دیدن کنید؛
مدیریت
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوزده − 15 =