اینورتر های imaster ADT سری C1

اینورتر های imaster ADT سری C1

اینورتر های imaster ADT سری C1 در دو مدل طراحی و ساخته میشوند. مدل اول سه فاز 200 تا 230 ولت و توان 0.4KW تا 22KW و مدل دوم سه فاز 380 تا 480 ولت و توان 0.4KW تا 22KW که درحال حاضر تنها سری سه فاز با ولتاژ 380 تا 480 ولت در ایران موجود میشود. اینورتر های imaster ADT سری C1 در سرعت های پایین توانایی تزریق گشتاور بالا را دارند به دو روش V/F و Sensorles Vector Control قابل کنترل میباشند در اینورتر های imaster ADT سری C1 صفحه نمایش یا کیپد را میتوان جدا کرد و توسط کابل ارتباطی به فاصله ای دورتر از درایو انتقال داد.

اینورتر های imaster ADT سری C1 دارای ورودی آنالوگ ولتاژی و جریانی و دارای PID کنترلر پیشرفته میباشند.

C1 series

اینورتر های imaster ADT سری C1 دارای فیلتر EMC داخلی به صورت Option بوده و این نوع درایو قابلیت اجرای فانکشن KEB را دارد. اینورتر های imaster ADT سری C1 دارای الگوریتم بهینه سازی تلفات موتور میباشند که توسط آن میتوان در مصرف انرژی صرفه جویی کرد. همچنین اینورتر های imaster ADT سری C1 دارای کنترل ترمز خارجی برای آسانسور ها و بالابر ها میباشند.

این اینورتر ها را میتوان به صورت همجوار و بدون فاصله نصب کرد. دامنه تغییرات فرکانس خروجی بین 0.1HZتا 400HZ و دامنه تغییرات فرکانس حامل بین 0.1HZ تا 16KHZ میباشند. اینورتر های imaster ADT سری C1 دارای پورت ارتباطی Modbus RTU) RS485) به صورت Built_in میباشند. اینورتر های imaster ADT سری C1 دارای چاپر داخلی بوده و قابلیت اتصال مستقیم مقاومت ترمز را دارند.

از جمله پروتکل های ارتباطی که به صورت Option در اینورتر های imaster ADT سری C1 وجود دارند میتوان به Ethernet/IP و Profinet /IO و ProfibusDP و DeviceNet اشاره کرد. اینورتر های imaster ADT سری C1 دارای استاندارد های ROHS و CE و UL میباشند. ظاهری زیبا ، عملکردی عالی و قیمتی رقابتی دارند و به طور کلی میتوان گفت در تمامی کاربرد های صنعتی سبک ، سنگین و نیمه سنگین میتوان از این اینورتر ها استفاده کرد.

فراز کنترل

از دیگر مطالب ما هم دیدن کنید؛
مدیریت
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × پنج =