اینورتر های imaster ADT سری A1

اینورتر های imaster ADT سری A1

اینورتر های imaster ADT سری A1 دارای دو مدل سه فاز می باشند. سه فاز با ولتاژ  200تا 230 ولت و توان KW 5.5 تا 90KW و سه فاز با ولتاژ 380 تا 480 ولت و توان 5.5KW تا 132KW که واردات مدل سه فاز 230 ولت به صورت سفارشی می باشد و در حال حاضر اینورتر های سه فاز 380 تا 480 ولت در ایران موجود می شوند.

اینورتر های imaster ADT سری A1 برای چه کاربردی طراحی شده اند؟

از اینورتر های imaster ADT سری A1 برای تمامی کاربرد های سنگین و فوق سنگین کار می توان استفاده کرد. کنترل پروسه از طریق مد های کنترلی V/F و Sensor less vector control و Close Loop قابل اجرا می باشد. کیپد اینورتر های imaster ADT سری A1 قابل جدا شدن بوده و می توان آن را با فاصله از اینورتر توسط کابل ارتباطی نصب کرد. این اینورتر ها دارای ورودی آنالوگ ولتاژی و جریانی و PID کنترلر پیشرفته می باشند.

دیگر ویژگی های سری A1

در حالت ایستا توسط اینورتر های imaster ADT سری A1 می توان پارامتر های موتور را به طور خودکار اندازه گیری کرد. دامنه تغییرات فرکانس خروجی اینورتر بین 0.1HZ تا 400HZ و دامنه تغییرات فرکانس حامل بین 1HZ تا 15KHZ می باشد. محدوده ی تغییرات ولتاژ ورودی در اینورتر های imaster ADT سری A1 از 15%- تا 10%+ می باشد.

سیگنال های ورودی دیجیتال را می توان به صورت NPN یا PNP انتخاب کرد. همچنین اینورتر های imaster ADT سری A1 قابلیت کنترل موتور دوم به همراه تنظیم پارامتر های مربوطه را دارند. پورت ارتباطی Modbus RTU) Rs485) بوده که به صورت Built-in می باشند. اینورتر های imaster ADT سری A1 تا توان 22KW مجهز به چاپر داخلی می باشند و به طور مستقیم می توان مقاومت ترمز را به اینورتر متصل کرد.

اینورتر های imaster ADT سری A1 دارای فیلتر EMC و راکتور DC داخلی بوده و دارای صفحه نمایش گرافیکی LCD ( قابلیت نمایش ۶ زبان مختلف و سه رنگ متفاوت ) می باشند. در این نوع درایو ها به صورت Option می توان بردهای ورودی و خروجی اضافه کرد. از جمله پروتکل های ارتباطی که به صورت Option می باشند می توان به Profibus_DP و DeviceNet و ModbusTCP و Encoder اشاره کرد.

اینورتر های imaster ADT سری A1 دارای استاندارد های RoHS , CE , U  می باشند. برای ماشین آلاتی که نیاز به گشتاور بالایی دارند همچون بالمیل، تاور کرین، جرثقیل، میکسر، اکسترودر و … از اینورتر های imaster ADT سری A1 می توان به صورت کاملا تضمینی استفاده کرد. از جریان خروجی که بر روی پلاک اینورتر های imaster ADT سری A1 نوشته شده می توان به موضوع فوق سنگین کار بودن این اینورتر ها اشاره کرد.

همچنین درایو های ADT دارای توان دو پله ای هستند به عنوان مثال درایو 7.5KW سری A1 قابلیت راه اندازی 7.5KW سنگین کار و 11KW سبک کار را دارد. اینورتر های imaster ADT سری A1 دارای دفترچه راهنمای انگلیسی و فارسی میباشند که به راحتی میتوان آنها را نصب و راه اندازی کرد.

از دیگر مطالب ما هم دیدن کنید؛
مدیریت
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

20 − هفده =