قیمت و کیفیت اینورتر adt

قیمت و کیفیت اینورتر adt

اینورترimasterADT محصول درجه یک از کشور کره جنوبی شهر سئول میباشد. اینورترهای ADT کره جنوبی با وجود بکارگیری بهترین قطعات الکترونیکی‌ و IGBT داخلی میتسوبیشی ژاپن و سخت افزار و نرم افزار قوی نسبت به سایر اینورترهای آسیایی دارای قیمت رقابتی میباشند. پایین بودن قیمت اینورتر adt نسبت به اکثر برندهای آسیایی باعث شده است که مشتریان فراوانی را در صنعت به خود جذب کند حتی مشتریانی که برندهای دیگری را در پروژه های خود استفاده میکردند به لحاظ کیفیت و قیمت رقابتی این محصول، به سمت برند IMASTER روی آوردند.

لیست قیمت درایوهای ADT در چهار سری U1 ، A1 ، C1 ، E1 آماده ارائه به مشتریان و همکاران گرامی در صنایع مختلف میباشد. قیمت ارزان اینورتر IMASTER مشتریان را نسبت به کیفیت محصول و طول عمر و ویژگی های مثبت آن دچار شک و تردید کرده است و مدام مشتریان بابت موارد ذکر شده سوال میکنند! تمام مهندسین و همکارانی که از اینورتر ADT در پروژه های خود استفاده کرده اند میتوانند پاسخگوی شما در زمینه کیفیت و عملکرد و طول عمر محصولات ADT باشند.

فروش اینورترهای ADT در سال های اخیر رکورد خیلی بزرگ بوده و جایگاه ویژه ای را در صنعت به خود اختصاص داده است. گروه صنعتی فراز کنترل نماینده انحصاری اینورتر IMASTER ADT بوده و آماده ارائه خدمات فروش و پس از فروش به مشتریان میباشد.


برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

جهت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید : 09129275159

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک  
اطلاع رسانی
باز چکردن چت
1
به راهنمایی نیاز دارید؟
سلام
چه کمکی از ما ساخته است ؟