اینورتر AC

اینورتر AC

تعمیرات انواع اینورتر های کنترل دور AC توسط واحد تعمیرات گروه صنعتی فراز کنترل انجام میگیرد. اینورتر های کنترل دور AC به اینورتر هایی گفته میشود که قادر به کنترل سرعت موتور های سه فاز از طریقه مولفه های ولتاژ (V) و فرکانس (F) به طور همزمان می باشند.

از عمده مزایای اینورتر AC میتوان به راه اندازی و توقف نرم ، تنظیم مقدار ولتاژ و فرکانس تزریقی به موتور ، حفاظت کامل از موتور و کابل خروجی در برابر نوسانات برق و اتصال کوتاه و اضافه بار و… ، شناسایی مولفه های کامل موتور و راه اندازی با بهترین شرایط ممکن ، تبدیل برق تکفاز به سه فاز تا توان 7.5kw ، نمایش جریان و ولتاژ و فرکانس و سرعت موتور و… اشاره کرد.

به همین جهت امروزه اینورتر های کنترل دور AC در صنعت جایگاه ویژه ای دارند که بحث تعمیرات و سرویس و نگهداری آنها نیز بسیار بحث تخصصی و مهمی میباشد. درایو AC یکی از ابزارهایی است که کارآمد ترین راهکار را برای کنترل خروجی یک موتور ارائه می دهند و بنابراین به‌طور گسترده ‌ای در تقریباً همه صنایع، اعم از کوچک و بزرگ، مورد استفاده قرار می ‌گیرند.

تعمیرات اینورتر های کنترل دور در واحد تعمیرات گروه صنعتی فراز کنترل در کمترین زمان و با بکارگیری قطعات اصلی یا ارجینال انجام میگیرد و پس از تعمیر اینورتر تمامی مراحل تست اینورتر ، راه اندازی موتور ، سنجش آمپر ورودی و خروجی و تمامی مولفه های اصلی موتور با دقت انجام میشود تا در صورت صحت عملکرد اینورتر پس از تعمیر ، دستگاه فوق برای نصب بر روی ماشین صنعتی انتقال یابد.

مدیریت
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 + چهار =